Szczury, szczurki, szczur DUMBO

Cena 50 zł
Opublikowano 25 grudnia 2020
Liczba odsłon 4183
Szczury, szczurki, szczur DUMBO

Szczurki dumbo z mojej domowej hobbystycznej hodowli. Szczurki DUMBO – uszy obwisłe i większe, niż u szczurów standardowych.

Ogonki są szalenie UDOMOWIONE, każdy z moich dorosłych osobników jest traktowany indywidualnie oraz ma swoje imię. Przeraża mnie sytuacja szczurków trzymanych w sklepach, szopach, piwnicach i “drugich ogrzewanych pomieszczeniach”, gdzie w ścisku i tłoku rozmnaża się na potęgę ogonki ze sobą spokrewnione, nie patrząc na to, jakie niesie to za sobą konsekwencje na przyszłość ;/ Odbiór osobisty w centrum Wrocławia, ewentualnie bezpieczny humanitarny transport. Zachęcam do odbioru osobistego, by każdy mógł zobaczyć w jakich warunkach żyją ogonki. Ogonki są radosne, często brane na ręce. Socjalizowane z człowiekiem oraz innymi zwierzętami domowymi. Swojone od maleńkości będą wiernymi i oddanymi towarzyszami przez następnych kilka lat. Karmione wartościowym, zróżnicowanym pokarmem.
Od lat selekcjonuję i kontynuuję silne, naprawdę zdrowe linie ogonów.
Maluchy nie są owocem wpadki, czy kazirodztwa, co bardzo często zdarza się w sklepach zoologicznych! Z racji tego, iż szczurki są zwierzętami stadnymi, proponowałbym wziąć od razu dwa ogonki.
Nie oszukujmy się – wygląd jest bardzo ważny, ale najważniejsze, by szczurek był zdrowym zwierzątkiem(!). Szczurki brane z prywatnej hodowli, a nie masówek, to przede wszystkim pewność, że zwierzę to jest w pełni oswojone, ufne, nie gryzie oraz nie jest osowiałe czy dzikie i ma apetyt.

Nie uznaję jakichkolwiek PROMOCJI oraz NEGOCJACJI na zwierzętach. Nie sprzedaję szczurków na karmówkę!
Nie popieram bezmyślnego rozmnażania ogonów, bez znajomości ich przodków oraz podstawowej wiedzy na temat genetyki. Nie sprzedaję ogonów hipokrytom – namnażaczom, którym zależy tylko na czystym zysku, a nie dobru zwierząt.

Serdecznie zapraszam ludzi odpowiedzialnych i POWAŻNIE zainteresowanych po więcej RZETELNYCH informacji.
Rzetelna rozmowa telefoniczna to dla mnie podstawa(!), nie sprzedam szczurków pierwszej lepszej osobie, tym bardziej na podstawie maila, czy sms’a.

Apeluję o przemyślane decyzje, ponieważ zwierzę to nie zabawka.

*Oświadczam, że zdjęcia są mojego autorstwa i kopiowanie ich jest zabronione.

Pokaż dane kontaktowe
6258
Dane kontaktowe: Telefon: 533446613
Email: colasderata1@gmail.com
Strona: http://www.wroclaw.pl/
Wyświetlono razy.