Szczurki , szczury , szczur , szczurek , rex , velveeten , fuzz , Double rex ,

Cena 50 zł
Opublikowano 14 grudnia 2021
Liczba odsłon 5527
Szczurki , szczury , szczur , szczurek , rex , velveeten , fuzz , Double rex ,

Oferuje szczurki z wlasnej Hodowli Best Rats w różnych ciekawych odmianach , dostępne Dumbo oraz Standard , z futerkiem ( standard , satin , rex , velveeten ) oraz ( fuzz , Double rex )

Zdjęcia maluszków są tylko poglądowe , o dostępne szczurki proszę pytać

Cena malucha w zależności od odmiany i rodzaju uszu od 30zl

Maluchy zdrowe, oswojone . Karmione najlepszej jakości karmą wzbogacaną świeżymi warzywami , owocami , nabiałem , rybami oraz mięsem oczywiście wszystko z umiarem 🙂 Już od oseska nasze dzieciaczki wiedzą co to ludzka dłoń i absolutnie się jej nie boją 🙂 Nasze szczurki uwielbiają przebywać w obecności człowieka. Nie dopuszczamy do rozrodu chorych zwierząt! Przedstawione szczurki sa w 100% zdrowe, po niespokrewnionych rodzicach.
Jeśli masz pytania pisz śmiało

Szczurki z mojej hodowli sa sprowadzane z różnych hodowli polskich i zagranicznych, nie jest możliwe aby rodzice byli spokrewnieni . Kochamy je i hodujemy z miłością oraz pasja, wszystkie szczurki sa rozpieszczane oraz mają długie wybiegi . Hodowla jest zarejestrowana w Polskim Związku Hodowców Szczurów Domowych .

Strona na fb
https://www.facebook.com/BestRats/

Możliwy jest też humanitarny transport do innych miast – zapytaj .

ZWROT/REZYGNACJA:
W przypadku rezygnacji bądź nie odzywania się przez dokonującego zakupu malucha zatrzymuje zadatek w wysokości 10 zł od jednego szczurka . Proszę o przemyślaną decyzje zakupu.

Pokaż dane kontaktowe
10179
Dane kontaktowe: Telefon: 797754374
Email: bestrats@tlen.pl
Strona: https://www.facebook.com/BestRats/
Wyświetlono razy.