Śliczna panienka Lhasa Apso szuka swoich ludzi

Cena 3100 zł
Opublikowano 14 października 2021
KategoriaShih Tzu
Liczba odsłon 2014
Śliczna panienka Lhasa Apso szuka swoich ludzi

Śliczna panienka Lhasa Apso szuka swoich ludzi

Ari (FERCHARA’S AURORA z Ogrodu Rosy) to wspaniała młoda dama, bardzo wesoła i żywiołowa, a przy tym niesamowicie przymilna i przytulaśna.

Ari ma obecnie 9 miesięcy, jest regularnie odrobaczana, 3 krotnie zaszczepiona przeciw chorobom wirusowym, a także przeciwko wściekliźnie. Posiada doskonały międzynarodowy rodowód (rodzicami są: MultiCh Colombian Friend’s TRUST ME IM CRAZY, import Finlandia i IntCh MOONSHINE Dar Tibetu, Czechy), książeczkę zdrowia i paszport.

Jest w pełni samodzielna, oswojona z pielęgnacją, piciem z poidła i przyuczona do czystości. Wychowana w domu z ogrodem, w stałym kontakcie z dorosłymi, dziećmi i innymi psami, kilkukrotnie brała udział w wystawach zarówno plenerowych, jak i halowych, osiągając bardzo wysokie noty (6x ocena wybitnie obiecująca, 4x najlepsze młodsze szczenię w rasie, 1x najlepsze młodsze szczenię wystawy, 1x najlepsze szczenię w rasie).

Suczka “na kolanka”, czyli nie na wystawy i nie do hodowli. Na właścicieli szukamy osób odpowiedzialnych, pragnących zostać w stałym kontakcie z hodowcą.
Jesteśmy hodowlą zarejestrowaną w ZKwP o/Zabrze.

Zainteresowanych zapraszam do kontaktu telefonicznego 668 195 528.

Więcej zdjęć na naszym profilu Facebook: https://www.facebook.com/Z-Ogrodu-Rosy-104129856967760/

Nie sprzedajemy do związków innych niż ZKwP.

Cena obowiązuje na terenie Polski.

Pokaż dane kontaktowe
11167
Dane kontaktowe:
Wyświetlono 1 razy.