Śliczna panienka Lhasa Apso szuka swoich ludzi

Cena 3100 zł
Opublikowano 5 maja 2020
KategoriaShih Tzu
Liczba odsłon 626
Śliczna panienka Lhasa Apso szuka swoich ludzi

Śliczna panienka Lhasa Apso szuka swoich ludzi

Ari (FERCHARA’S AURORA z Ogrodu Rosy) to wspaniała młoda dama, bardzo wesoła i żywiołowa, a przy tym niesamowicie przymilna i przytulaśna.

Ari ma obecnie 9 miesięcy, jest regularnie odrobaczana, 3 krotnie zaszczepiona przeciw chorobom wirusowym, a także przeciwko wściekliźnie. Posiada doskonały międzynarodowy rodowód (rodzicami są: MultiCh Colombian Friend’s TRUST ME IM CRAZY, import Finlandia i IntCh MOONSHINE Dar Tibetu, Czechy), książeczkę zdrowia i paszport.

Jest w pełni samodzielna, oswojona z pielęgnacją, piciem z poidła i przyuczona do czystości. Wychowana w domu z ogrodem, w stałym kontakcie z dorosłymi, dziećmi i innymi psami, kilkukrotnie brała udział w wystawach zarówno plenerowych, jak i halowych, osiągając bardzo wysokie noty (6x ocena wybitnie obiecująca, 4x najlepsze młodsze szczenię w rasie, 1x najlepsze młodsze szczenię wystawy, 1x najlepsze szczenię w rasie).

Suczka „na kolanka”, czyli nie na wystawy i nie do hodowli. Na właścicieli szukamy osób odpowiedzialnych, pragnących zostać w stałym kontakcie z hodowcą.
Jesteśmy hodowlą zarejestrowaną w ZKwP o/Zabrze.

Zainteresowanych zapraszam do kontaktu telefonicznego 668 195 528.

Więcej zdjęć na naszym profilu Facebook: https://www.facebook.com/Z-Ogrodu-Rosy-104129856967760/

Nie sprzedajemy do związków innych niż ZKwP.

Cena obowiązuje na terenie Polski.

Pokaż dane kontaktowe
11167
Dane kontaktowe:
Wyświetlono 1 razy.