Przepiękne rasowe gupiki Santa Maria Bleeding Heart – harem

Cena 40 zł
Opublikowano 16 września 2021
Liczba odsłon 5182
Przepiękne rasowe gupiki Santa Maria Bleeding Heart – harem

Uwaga! Zamieszczone zdjęcia i opisy są moją własnością i ich używanie jest zabronione.

Zapraszam też na mojego bloga: https://akwarystykakielce1.blogspot.com

Santa Maria Bleeding Heart, to moim zdaniem jedna z najpiękniejszych odmian gupików. Szczep ten został wyhodowany w Japonii przez Kenichiro Tamurę. Stanowi skrzyżowanie Gupika Endlera i Pawiego Oczka, przy czym z zachowania przypomina raczej tego pierwszego – czyli rybki są żwawe, żywiołowe, samczyki bezustannie prężą płetwy w zalotach przed samiczkami i staczają pomiędzy sobą pojedynki. Zupełnie nie przypominają anemicznych chińskich gupików, jakie można spotkać w wielu sklepach zoologicznych. Rybka łatwa w hodowli i wytrzymała, jak to Endlery.

Samczyki charakteryzują się iście bajkowymi barwami – jego ciało zdobią dwa dość regularne poziome pasy – u góry czarny, u dołu czerwony. Można nawet pomyśleć, że to jakiś nowy, nieznany rodzaj neona. Jak to u Endlerów kolory są mocne, jaskrawe, metaliczne. Dodatkowo u nasady płetwy ogonowej pojawia się zazwyczaj plamka zieleni a sama płetwa ozdobiona przeważnie jest czerwonym “dwumieczem”. Płetwa grzbietowa to pstrokata mieszanka różnych barw.

Na zdjęciach dorosłe ryby z mojej hodowli. Oferuję młode rybki, wielkości ok 1,5 cm, samczyki w trakcie wybarwiania. Sprzedaż  w haremach 2f +1m – cena za harem 40zł. Cena za stadko 6szt – 70 zł, za 10 sztuk narybku 70 zł.

Odbiór osobisty, Kielce Na Stoku. Minimalna kwota zakupu – 30 zł. Patrz też inne roślinki, rybki i krewetki z mojej oferty.(pełna lista roślin na blogu).

Przy zamówieniach powyżej 70 zł istnieje też możliwość wysyłki.

W sprawie konkretnego umawiania się proszę wyłącznie dzwonić. Nie odpowiadam na smsy.

Pokaż dane kontaktowe
2936
Dane kontaktowe: Telefon: 502080751
Email: ptr4@poczta.fm
Strona: https://akwarystykakielce1.blogspot.com
Wyświetlono 2 razy.