Owczarek niemiecki Długowłosy – szczenięta

Cena 1500 zł
Opublikowano 25 października 2020
KategoriaOwczarek
Liczba odsłon 3123
Owczarek niemiecki Długowłosy – szczenięta
 1. Hodowla Wolf Shepherd sprzeda trzy pieski i dwie suczki ze skojarzenia:GROM Wilczy Młyn Związek Psów Rasowych / IHV
  umaszczenie czarne&OMEGA Wolf Shepherd Związek Psów Rasowych / IHV
  umaszczenie czarne podpalaneRodzice to psy o doskonałej budowie anatomicznej, fenomenalnym pigmencie i rewelacyjnym charakterze, co daje szczeniętom doskonałe zaplecze genetyczne.

  Szczenięta po tak pięknej parze charakteryzują się doskonałą budową, pięknymi kolorami, czarne o rudo mahoniowym podpalaniu. Szczenięta są bardzo obiecujące anatomicznie i uważamy, że są świetnym materiałem wystawowym i hodowlanym.
  Nasze szczeniaki są prawidłowo odchowane i socjalizowane, w zgodzie z ich naturalnymi potrzebami i wymaganiami. Od pierwszych dni są przyzwyczajane do człowieka, aby mogły w przyszłości stać się przyjaciółmi rodziny.

  Na uwagę zasługuje elitarne pochodzenie szczeniąt. W rodowodzie jest wiele utytułowanych psów, m.in. PESTO Sonar ZHPR, ENORA Asarko Lordana, SENDI Wenwadera, CZARKA ze Skrzyszowa UCI, ZORAN Wenwadera, ZAMB ze Skrzyszowa, KORAN Wenwadera, GREY Książę Mgieł, EVELIN Robel Bohemia, CARA Helilein, GERO Biały Kieł, ROYAL Asarko Lordana, WERAN Diebelski Krąg, UMBERTO Avax Hof.

  Szczenięta są zaczipowane, z kompletem szczepień i odrobaczeń. Każdy szczeniak ma metrykę Związku Psów Rasowych / IHV do wyrobienia rodowodu.

  Zdjęcia przedstawiają szczenięta i ich rodziców. Szczenięta po przeglądzie miotu, zaszczepione i odrobaczone stosownie do wieku, do odbioru około 10 sierpnia.

  Związek Psów Rasowych jako jedyni w Polsce należy do organizacji IHV / IDA Central Poland, które potwierdzają rasowość psów, a także umożliwiają udział w wystawach międzynarodowych.

  W razie pytań proszę dzwonić pod nr telefonu 607 562 036
  Pozdrawiam Zbigniew

Pokaż dane kontaktowe
6330
Dane kontaktowe: Telefon: 607-562-036
Email: zmasi@onet.eu
Wyświetlono 5 razy.