mącznik młynarek – owad karmowy

Cena 19.00 zł
Opublikowano 22 grudnia 2020
KategoriaGady / Karmówka
Liczba odsłon 2230
mącznik młynarek – owad karmowy

mącznik młynarek
(Tenebrio molitor)

Do sprzedaży wystawiam mącznika odmierzanego bez zanieczyszczeń, więc płacisz za 0,5l robaków a nie 0,5l robaków z otrębami i śmieciami.

0,5l – 15zł
1L – 30zł

Larwy mącznika, są znakomitym pokarmem dla zwierząt terraryjnych takich jak jaszczurki, pajęczaki i niektóre owady). Są bardzo łatwe w hodowli i wygodne w przechowywaniu. Wielkość larw waha się od 25 do prawie 40mm, czyli nie są to całkiem dojrzałe larwy przez co nie przepoczwarzą się przez co najmniej miesiąc. Przechowywać je należy najlepiej w chłodnym pomieszczeniu (18-20oC) piwnicy/komórce, w obszernym odkrytym pojemniku plastikowym tak by owady nie tworzyły warstwy (z otrębami) grubszej niż 5cm. W wyższej temperaturze szybko przechodzą w fazę poczwarki.
Mączniki, które wystawiłem do sprzedaży żywione są otrębami z dodatkami niezbędnych witamin i minerałów, oraz marchwią i jabłkiem.

UWAGA! Pakuję mączniki bezpośrednio do kartonu bez użycia plastikowych pudełek! Dzięki temu robaki przychodzą w doskonałym stanie i NIGDY się nie zaparzają!!! jedynym minusem jest to że po wypakowaniu robaków konieczne jest odwrócenie pudełka do góry dnem nad jakąś miską na 2 dni by resztki robaków które weszły pomiędzy tekturki, wyszły z niego same.
Odbiór osobisty w Gliwicach (Os.Sikornik) albo przesyłką pocztową.

Pokaż dane kontaktowe
3556
Dane kontaktowe: Telefon: 605 665 998
Email: rdz7@wp.pl
Wyświetlono razy.