Czekoladowe shih tzu

Cena 2000 zł
Opublikowano 8 października 2019
KategoriaShih Tzu
Liczba odsłon 75
Czekoladowe shih tzu

Miło nam poinformować, że w naszej hodowli Chihuahua z Elrom przywitaliśmy miot czekoladowych Shih tzu. Dostępne będą 3 dziewczynki i jeden chłopiec.
Maluszki w naszej hodowli w dniu odbioru będą posiadały rodowód międzynarodowej organizacji World Kennel Union, będą zaszczepione i odrobaczone stosownie do wieku, oraz zachipowane

.Jesteśmy małą domową hodowlą, która nie stawia na ilość a na jakość maluszków. Nie trzymamy maluszków w kojcach, tylko biegają po całym domu, co powoduje, że mają wesołe usposobienie i zrównoważoną psychiką. Maluszki z naszej hodowli cieszą się dobrym zdrowiem, ku zadowoleniu nowych nabywców, których opinie możecie przeczytać Państwo na naszym FB Chihuahua z Elrom.

Nie skupujemy maluszków z zagranicy i nie zajmujemy się odsprzedażą, jak dużo ogłoszeń na olx. Jestem z maluszkami od poczęcia, aż do wydania nowym nabywcom, o czym można przekonać się po filmach i zdjęciach pokazywanych na naszym FB. Jako hodowca o swoich maluszkach wiem wszystko. Mamy swoich reproduktorów, których nie udostępniamy innym hodowcom dla swoich suń, a wszystko po, to, aby nasze maluszki rodziły się zdrowe.

Jako hodowca i członek Straży dla Zwierząt w Polsce dokładam wszelkich starań, aby nasze dorosłe stadko jak maluszki dorastały w najlepszych warunkach oraz, aby nowi nabywcy byli z naszych maluszków bardzo zadowoleni.

Cena będzie indywidualna dla każdego maluszka.

 

Osoby zainteresowane zapraszam do kontaktu telefonicznego. Na sms nie odpowiadam.

Zapraszamy również na naszego fb,Chihuahua z Elrom, aby zapoznać sie z naszą hodowlą oraz opinia na jej temat.
https://www.facebook.com/HODOWLA.PSOW.RASOWYCH.Chihuahua.Shihtzu

Pokaż dane kontaktowe
8917
Dane kontaktowe: Telefon: 793290168
Strona: http://www.swiebodzice.pl/
Wyświetlono razy.